Інформація для батьків

Відповідно до статті 16 Закону України “Про загальну середню освіту” 2013/2014 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом – Днем знань.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:
І семестр – з 2 вересня по 27 грудня,
ІІ семестр – з 13 січня по 30 травня.

Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах, навчальних екскурсій та практики у 5-8 і 10 класах  і державної підсумкової атестації випускників початкової, основної і старшої школи.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватися структура навчального року та графік учнівських канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.